Solve the following problem using Excel Worksheet. Excel ismainly being used as a calculator for these problems: SimpleSimon’s bakery in downtown Abbotsville bakes 200 pies a week. Eachpie costs $5.40 to make and is marked up 75% on cost. What is theselling price per pie?